Představujeme Vám nové logo Cultural Care

Přečtěte si, co stojí za naším novým a vylepšeným designem.

Pro Cultural Care komunitu nastává vzrušující chvíle! Nejenže slavíme 30 let kulturní výměny, ale také startujeme další kapitolu našeho příběhu se zcela novým designem.

 

A co je nejlepší částí designu? Naše nové logo! Jsme nadšeni, že můžeme naše oficiální logo modernizovat, abychom mohli lépe reprezentovat, kdo jsme jako společnost – a co chceme zastupovat.

 

Jsme samozřejmě stále stejnou společností Cultural Care Au Pair – největší a nejspolehlivější au pair organizací na světě kladoucí důraz na budování komunity globálních rodin s mocí změnit svět. Tou budeme vždy. Je to naše vize a největší motivace.

 

Nicméně jsme chtěli, aby naše logo skutečně vyprávělo náš příběh. A co je ještě důležitější, příběhy našich au pair a hostitelských rodin.

 

Začali jsme tím, že jsme se podívali na naše současné logo a zeptali se sami sebe: „Co chceme změnit? Co chceme zachovat?“ Cítili jsme, že je důležité, aby náš nový design zachoval srdce ze současného loga – přece jen se stalo základním kamenem naší identity. Reprezentuje lásku, péči a porozumění, které náš program provází.

 

Inspirováni příběhy kulturních výměn z celé země i z celého světa jsme se rozhodli reprezentovat zážitky au pair a hostitelských rodin jako dvě srdce – které se spojují a vytváří tak jednu smíšenou globální rodinu.

Větší srdce symbolizuje naše hostitelské rodiny, které svá srdce otevírají au pair a zcela nové energii, kterou přináší do jejich životů. A menší srdce symbolizuje naše au pair, kteří jsou připraveni přijmout novou kulturu – a jsou přivítáni do své druhé rodiny.

 

Ale skutečné kouzlo našeho nového loga spočívá v tom, když se tyto dvě věci spojí a vytvoří třetí prostor – kulturní výměnný zážitek s mocí měnit životy.

 

Jste zvědaví na naše nové logo a chcete se dozvědět více o Cultural Care zkušenostech? Podívejte se na náš video příběh o logu, které najdete výše!

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.