• Au Pair příběhy
Publikováno July 1, 2019

Představujeme Vám nové logo Cultural Care

Přečtěte si, co stojí za naším novým a vylepšeným designem.

By Cultural Care Au Pair

Pro Cultural Care komunitu nastává vzrušující chvíle! Nejenže slavíme 30 let kulturní výměny, ale také startujeme další kapitolu našeho příběhu se zcela novým designem.

 

A co je nejlepší částí designu? Naše nové logo! Jsme nadšeni, že můžeme naše oficiální logo modernizovat, abychom mohli lépe reprezentovat, kdo jsme jako společnost – a co chceme zastupovat.

 

Jsme samozřejmě stále stejnou společností Cultural Care Au Pair – největší a nejspolehlivější au pair organizací na světě kladoucí důraz na budování komunity globálních rodin s mocí změnit svět. Tou budeme vždy. Je to naše vize a největší motivace.

 

Nicméně jsme chtěli, aby naše logo skutečně vyprávělo náš příběh. A co je ještě důležitější, příběhy našich au pair a hostitelských rodin.

 

Začali jsme tím, že jsme se podívali na naše současné logo a zeptali se sami sebe: „Co chceme změnit? Co chceme zachovat?“ Cítili jsme, že je důležité, aby náš nový design zachoval srdce ze současného loga – přece jen se stalo základním kamenem naší identity. Reprezentuje lásku, péči a porozumění, které náš program provází.

 

Inspirováni příběhy kulturních výměn z celé země i z celého světa jsme se rozhodli reprezentovat zážitky au pair a hostitelských rodin jako dvě srdce – které se spojují a vytváří tak jednu smíšenou globální rodinu.

Větší srdce symbolizuje naše hostitelské rodiny, které svá srdce otevírají au pair a zcela nové energii, kterou přináší do jejich životů. A menší srdce symbolizuje naše au pair, kteří jsou připraveni přijmout novou kulturu – a jsou přivítáni do své druhé rodiny.

 

Ale skutečné kouzlo našeho nového loga spočívá v tom, když se tyto dvě věci spojí a vytvoří třetí prostor – kulturní výměnný zážitek s mocí měnit životy.

 

Jste zvědaví na naše nové logo a chcete se dozvědět více o Cultural Care zkušenostech? Podívejte se na náš video příběh o logu, které najdete výše!

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair

Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.

Nejpopulárnější

Více od Au Pair příběhy