Přinášení změn jako au pair

Podívejte se: Jak se Melanie prosadila jako au pair

Au pair dennodenně přinášejí změny a pomáhají dělat svět lepším místem.  

 

Vezměte si například Melanii, au pair z Mexika. Doma si připadala pouze jako něčí sestra, dcera, sestřenice. Nikdy se necítila dost chytrá či pěkná. Nikdy si nepřipadala… dost dobrá. Ale během svého působení v roli au pair a s podporou hostitelské rodiny konečně Melanie objevila svůj názor, svou vášeň, svou sílu a dokázala změnit svět 

  

Když bylo Mexiko v roce 2017 zpustošeno zemětřeseními, využila Melanie svůj umělecký talent a své nově nalezené sebevědomí, aby založila fond a zvýšila povědomí charitativních organizacích pomáhajících při odstraňování následků katastrof.  

 

Svou vášeň pomáhat druhým sdílela se svými hostitelskými chlapci. Díky tomu si uvědomili, že někteří neměli takové štěstí jako oni, a proto začali darovat své hračky a oblečení dětem v nouzi.    

 

Než vůbec Melanie dorazila do USA, slíbila si, že bude pomáhat Američanům, aby lépe rozuměli Mexičanům a jejich kultuře a zvykům. A tento slib si splnila tím, že se stala diplomatkou své domovské země.  

 

Tím, že Melanie udělala tento strašidelný krok a přestěhovala se do pro  zcela nové země, nastartovala zároveň pozitivní změny v sobě samé  získala sebevědomí, nezávislost a novou perspektivu. 

 

Podívejte se níže na celý její příběh a nechte se tak inspirovat, abyste jako au pair také přinášeli změny!    

 

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.