• Au Pair příběhy
Publikováno May 10, 2019

Video tag: Život au pair

Bývalá au pair Kenat mluví o detailech v roli au pair!

By Cultural Care Au Pair

Naše třetí pokračování video tag série o au pair životě je tu! Podívejte se, jak Kenat diskutuje o inspiraci, která stojí za její au pair zkušeností, a o tom, co udělalo její au pair život v USA nezapomenutelný. Mluví o svém profesním a osobním rozvoji, kterým prošla od té doby, co se z ní stala au pair, a také Vám poví o své nejlepší vzpomínce, kterou získala s hostitelskou rodinou.

 

Kenat přemýšlí o lidech ve své místní komunitě, kteří s ní sdíleli americký způsob života – a o tom, co se naučila o americké kultuře, jelikož přijela do USA cestovat, učit se a rozvíjet se jako au pair. Kenat pochází z Mexica a říká, že jí au pair zkušenost pomohla naučit se, jak lépe zvládat své emoce a jak se díky této zkušenosti stala nezávislejší a sebevědomější. Ať už se na své au pair cestě ocitnete kdekoliv, Kenat Vám pomůže porozumět tomu, co doopravdy obnáší stát se au pair, zodpovězením následujících otázek:

 

  1. Co Tě inspirovalo stát se au pair v USA?
  2. Tři slova, která by vystihla Tvou zkušenost z tréninkové školy?
  3. Kde jsi žila a co na životě tam bylo nejlepší?
  4. Co Tě na Americe překvapilo nejvíce?
  5. Nejoblíbenější a nejméně oblíbené americké jídlo?
  6. Kolik států jsi navštívila?
  7. Oblíbený zážitek s hostitelskou rodinou?
  8. Nejlepší a nejtěžší věc na tom být au pair?
  9. Jak Tě role au pair změnila?
  10. Jakou radu bys dala všem, kdo zvažuje stát se au pair?

 

Rádi bychom, kdyby naši au pair pokračovali ve vytváření tag videí. V takovém případě nezapomeňte video nahrát na YouTube (nebo na jiná sociální média) pod názvem „Cultural Care Au Pair Tag“.

 

Spojte se s Cultural Care, pokud chcete, abychom to zveřejnili i na našich kanálech!

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair

Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.

Nejpopulárnější

Více od Au Pair příběhy