Jak jste na tom jako globální občan?

Udělejte si kvíz a zjistíte to!

Udělejte si náš kvíz a dozvíte se hodnocení svého světového občanství. Uděláte tak první krok ke zlepšení svého skóre tím, že se stanete au pair v USA! 😉

 

Být globálním občanem je především o porozumění světu a Vašemu postavení v něm, o zvažování odlišných perspektiv a o provádění změn. Ve stále globálnější společnosti je schopnost komunikace a porozumění jiným lidem a kulturám zásadní osobní dovedností.

 

Au pair se díky zkušenostem získaným v USA stávají perfektními globálními občany. Učí se vidět svět z nové perspektivy, osvojí si, jak komunikovat s lidmi, které se od nich liší, a to vše při získávání zkušeností z života v zahraničí.

 

Au pair během své zkušeností mění svět kolem sebe tím, že ovlivňují životy svých hostitelských dětí a také svou novou americkou komunitu. Když au pair mají svůj pobyt v USA za sebou, přivezou si všechno, co se naučili, domů a sdílí své mezinárodní zkušenosti v místní komunitě, čímž přispívají k její změně.

 

Naši au pair jsou opravdovými světovými občany. A co Vy?

 

Udělejte si hned náš test! 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.
    A line drawing of a gumball machine

    Jste připraveni na dobrodružství?

    Začněte vyplňovat přihlásku ještě dnes a budete o krok blíž, abyste se stala au pair v USA. Začněte další vzrušující kapitolu svého života!

    Začni