Pokec: Jazykové lekce

Au pair a hostitelské děti si spolu povídají o jazyku a kultuře!

Au pair zastávají v dospívání a růstu svých hostitelských dětí velmi důležitou roli – a jedna z nejdůležitějších rolí, kterou au pair hrají, je role učitele! Au pair učí své hostitelské děti nejen o vlastním jídle, zvycích, svátcích a jazyku, ale také jim dávají životní lekce – například jak ocenit rozdíly mezi lidmi a jak být otevřený jiným způsobům práce, myšlení a mluvení.

 

Nedávno jsme strávili čas s au pair a hostitelskými dětmi, abychom se stali svědky toho, co se americké hostitelské děti učí od svých au pair a jak se snaží počítat do deseti v cizí řeči – což je prostě roztomilé, a také abychom odhalili jejich oblíbená zahraniční jídla!

 

Zveme Vás, abyste si poslechli některé z lekcí, které au pair dávají svým hostitelským dětem – a třeba se sami naučíte něco nového.

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.
    A line drawing of a gumball machine

    Chcete se dozvědět více?

    Řekneme vám všechno, co potřebujete vědět, než se vydáte na dobrodružství svého života jako au pair v USA. Cestujte, učíte se a rostete s Cultural Care !

    Další informace