Pokec: Jazykové lekce

Au pair a hostitelské děti si spolu povídají o jazyku a kultuře!

Au pair zastávají v dospívání a růstu svých hostitelských dětí velmi důležitou roli – a jedna z nejdůležitějších rolí, kterou au pair hrají, je role učitele! Au pair učí své hostitelské děti nejen o vlastním jídle, zvycích, svátcích a jazyku, ale také jim dávají životní lekce – například jak ocenit rozdíly mezi lidmi a jak být otevřený jiným způsobům práce, myšlení a mluvení.

 

Nedávno jsme strávili čas s au pair a hostitelskými dětmi, abychom se stali svědky toho, co se americké hostitelské děti učí od svých au pair a jak se snaží počítat do deseti v cizí řeči – což je prostě roztomilé, a také abychom odhalili jejich oblíbená zahraniční jídla!

 

Zveme Vás, abyste si poslechli některé z lekcí, které au pair dávají svým hostitelským dětem – a třeba se sami naučíte něco nového.

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Somos da Cultural Care! Acreditamos que o intercâmbio cultural torna o mundo um lugar melhor, por isso nossa missão de vida é ajudar as au pairs a terem experiências enriquecedoras nos Estados Unidos. Quando não estamos ajudando as au pairs a viajar, aprender, crescer e viver a melhor experiência de suas vidas nos EUA, provavelmente estamos comendo doces de todas as partes do mundo e bebendo muitas xícaras de café.
    A line drawing of a gumball machine

    Quer saber mais?

    Vamos te contar tudo o que você precisa saber sobre começar essa aventura de ser uma au pair nos EUA. Viaje, aprenda e cresça com a Cultural Care!

    Saiba mais