Video tag: Život au pair

Video tag: Život au pair

Bývalá au pair Sanjela prozradila, co ji vedlo k tomu stát se au pair!

Bývalá au pair Sanjela mluví o tom, co ji inspirovalo stát se au pair!

 

V našem druhém pokračování video tag série Život au pair se podívejte, jak Sanjela mluví o nejlepších a nejpřekvapivějších částech role au pair v USA. Prozradí Vám svá oblíbená (a nejméně oblíbená) americká jídla, řekne Vám o svém osobním rozvoji od příjezdu do zahraničí a poradí těm, kteří zvažují svůj vlastní au pair život! Nápověda: Musíte milovat děti.

 

Od návratu do své domovské země v Německu měla Sanjela dost času na to, aby zhodnotila, co udělalo z jejího času stráveného v USA tak jedinečnou a obzory rozšiřující zkušenost – a proč to byl v tomto určitém bodu jejího života ten nejlepší způsob, jak cestovat, učit se a rozvíjet se. Ať už jste připraveni stát se au pair nebo se jednoduše zajímáte o více informací, Sanjela Vám pomůže získat lepší představu o tom, co tato zkušenost obnáší, zodpovězením následujících otázek:

 

 1. Co Tě inspirovalo stát se au pair v USA?
 2. Tři slova, která by vystihla Tvou zkušenost z tréninkové školy?
 3. Kde jsi žila a co na životě tam bylo nejlepší?
 4. Co Tě na Americe překvapilo nejvíce?
 5. Nejoblíbenější a nejméně oblíbené americké jídlo?
 6. Kolik států jsi navštívila?
 7. Oblíbený zážitek s hostitelskou rodinou?
 8. Nejlepší a nejtěžší věc na tom být au pair?
 9. Jak Tě role au pair změnila?
 10. Jakou radu bys dala všem, kdo zvažuje stát se au pair?

 

Rádi bychom, kdyby naši au pair pokračovali ve vytváření tag videí. V takovém případě nezapomeňte video nahrát na YouTube (nebo na jiná sociální média) pod názvem „Cultural Care Au Pair Tag“.

 

Spojte se s Cultural Care, pokud chcete, abychom to zveřejnili i na našich kanálech!

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.
  A line drawing of a gumball machine

  Jste připraveni na dobrodružství?

  Začněte vyplňovat přihlásku ještě dnes a budete o krok blíž, abyste se stala au pair v USA. Začněte další vzrušující kapitolu svého života!

  Začni