Rozvíjím svou kariéru jako au pair

Rozvíjím svou kariéru jako au pair

Zhlédněte: Bývalá au pair Tove popisuje svůj #aupairlife

Seznamte se s Tove – je to bývalá au pair ze Švédska. Čas, který strávila v roli au pair na začátku nového tisíciletí, skutečně nastartoval její kariéru novinářky. A pomohl jí rozhodnout se, že chce jednoho dne založit rodinu.

 

Nejvíce ze všeho jí to, že byla au pair v USA, zvýšilo sebevědomí a sebedůvěru, což potřebovala k dosažení úspěchu v její rodné zemi. Když se vrátila do Švédska, cítila se plná energie a připravená na zvládnutí jakéhokoliv problému, který se vyskytl.

 

Získala nový pocit nezávislosti a klidu – měla dojem, že zvládne dotáhnout do konce vše, co si jednoduše usmyslí.

 

Tove je jen jedna z nesčetně au pair, kteří na svůj au pair život v Americe navázali úspěšnou kariérou. Pokud máte zájem získat mezinárodní pracovní zkušenosti, nové přátele a druhou rodinu a následně se vrátit domů jako lepší a zcela uvědomělá verze sama sebe, pak zvažte možnost stát se Cultural Care au pair.

 

Zhlédněte video níže a poslechněte si celý příběh Tove! Patří k těm inspirujícím.

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair zde! Věříme, že kulturní výměna činí svět lepším místem - a tak jsme udělali to, že naše životní poslání je pomáhat au pair získat obohacující zkušenosti v USA. Když nepomáháme au pair, cestovat, učit se a růst v Americe, pravděpodobně jíme cukroví z celého světa a pijeme velké množství kávy.
    A line drawing of a gumball machine

    Zjistěte, zda je au pair život pro Vás to pravé.

    Zúčastněte se informačního setkání ve vaší oblasti, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o programu.

    Najdi informační schůzku.