5 poutavých amerických televizních pořadů, které můžete sledovat

5 poutavých amerických televizních pořadů, které můžete sledovat

Zvedněte si náladu a zlepšete se v angličtině díky těmto populárním pořadům.

Dovolte, abychom Vám doporučili některé z nejlepších TV pořadů, které si můžete vychutnat právě teď! Tyto pořady Vás rozesmějí, rozbrečí (radostí) a nejlepší na tom je, že Vám umožní zdokonalit se v angličtině! Je to tak – sledování televize je skvělý způsob, jak se ponořit do nového jazyka a zlepšit se tak v jeho porozumění.

 

Tak na co čekáte? Udělejte si popcorn, hoďte na sebe něco pohodlného a uvelebte se na gauči. Připravili jsme si televizní frontu 5 nejvíce uklidňujících a nejzábavnějších pořadů, které můžete právě teď sledovat.

 

Parks & Recreation

Vysílá: Netflix

 

Parks & Rec je klasický komediální mokument odehrávající se na pracovišti. Pokračuje ve stopách seriálu Kancl (další skvělý TV pořad, který můžete zhltnout) – ale mnoho lidí tvrdí, že je tento pořad mnohem lepší. Mezi hlavními postavami skvělě funguje chemie (hrají Amy Poehler jako Leslie Knope, Adam Scott jako Ben Wyatt, Nick Offerman jako Ron Swanson, Aziz Ansari jako Tom Haverford, Chris Pratt jako Andy Dwyer a mnozí další)… a vše se odehrává v přitažlivém, okouzlujícím a veselém městečku v USA: v Pawnee v Indianě.

5 poutavých amerických televizních pořadů, které můžete sledovat

Parks & Rec má sedm skvělých řad a pro každého má něco. Mistrovsky spojuje situační humor s chvilkami opravdového lidského spojení. Navíc pozitivní přístup Leslie Knope, která se jen tak něčeho nezalekne, Vám dá tolik potřebnou víru ve vládní činitele po celém světě – obzvláště v této šílené moderní době.

 

Schitt’s Creek

Vysílá: Netflix, Hulu

 

Uznávám, že tím trochu porušuji pravidla, ale vyslechněte mě: Přestože to technicky není americký pořad, seriálu Schitt’s Creek každou vteřinu roste popularita – a stává se z něj favorit fanoušků po celém světě. Nyní se vysílá finální šestá série, takže tento kanadský seriál už tu s námi nějakou dobu je a těší fanoušky komedie všech věkových kategorií.

5 poutavých amerických televizních pořadů, které můžete sledovat

Seriál se točí kolem bohaté rodiny, která o všechno přijde a je nucena vzdát se luxusního života. Musí se přestěhovat do malého městečka plného různorodých postav. Eugene Levy a Catherine O’Hara – dvě komediální ikony – opravdu vynikají, ale celý seriál je plný přehnaných a sentimentálních momentů. Tip: Prvních 5 řad najdete na Netflix, ale šestou, právě vysílanou řadu sledujte na Hulu Live nebo Pop TV každé úterý od 21 hodin.

 

Brooklyn 99

Vysílá: Hulu, NBC

 

Tento pořad sám o sobě stojí za předplatné Hulu, pokud ho tedy už nemáte. Brooklyn 99 (známý také jako B99) je o životě v policejním okresu v Brooklynu v New Yorku. Nejenže nahlédnete do vnitřního fungování života policajta v New Yorku, ale také uvidíte, jak se mezi jedněmi z nejzábavnějších televizních postav odehraje mnoho nádherných okamžiků.

5 poutavých amerických televizních pořadů, které můžete sledovat

V seriálu hraje komik Andy Samberg, který také vystupoval v Saturday Night Live, společně s mnoha dalšími postavami – od stoických policejních náčelníků po ohnivé důstojnice – Brooklyn 99 Vás rozesměje až k slzám. A pokud nic jiného, tohle by Vás mělo přesvědčit o tom, jak oblíbený tento seriál je: V roce 2018 FOX pořad po 5 skvělých sériích zrušila. Ale fanouškům se to nelíbilo, a proto se rozhodli s tím něco udělat. Sepsali petici a díky této své iniciativě přesvědčili NBC, aby seriál vzkřísila a dala mu nový domov. A tomu se říká televizní láska!

 

Na NBC můžete zhlédnout právě vysílanou sedmou sérii – ale prvních šest sérií najdete na Hulu. Nezapomeňte si naladit všechny epizody s halloweenskými loupežemi.

 

Dobré místo

Vysílá: Netflix, Hulu

 

Asi si pomyslíte, že seriál zabývající se vážnými otázkami, jako je smrt nebo posmrtný život, bude skličující – ale v Dobrém místě je opak pravdou. Jedná se o další pořad NBC, v němž vystupují Kristen Bell, Ted Danson a hostují další významné celebrity. Dobré místo je napínavou akční komedií plnou dějových zvratů.

5 poutavých amerických televizních pořadů, které můžete sledovat

Tento televizní pořad Vás přiměje přemýšlet o posmrtném životě ve zcela novém světle – a přitom se budete zalykat smíchy. Nechci Vám prozradit příliš, takže pro teď bez spoilerů… ale věřte mi: Musíte zhlédnout celou první sérii a pak si plně uvědomíte genialitu tohoto seriálu.

 

Dobré místo právě završilo čtvrtou sezónu naprosto brilantním a upřímným finále, čímž uspokojivě uzavřelo celý seriál. První tři série sledujte na Netflix, ale poslední série je nyní dostupná pouze na Hulu.

 

Nová holka

Vysílá: Netflix

 

V neposlední řadě Vám představujeme Novou holku – povzbuzující komedii, v níž Zooey Deschanel vystupuje jako netradiční hlavní postava Jess. Zde je základní idea: Po obzvláště těžkém rozchodu se podivná, ale roztomilá Jess sestěhuje se třemi single muži a rychle se z nich stanou nejlepší kamarádi. Společně s nejlepší kamarádkou Cece tvoří těchto pět lidí disfunkční, zato roztomilou a veselou rodinku.

5 poutavých amerických televizních pořadů, které můžete sledovat

Skutečné kouzlo Nové holky spočívá v perfektním obsazení – tři hlavní mužské postavy a dvě hlavní ženské postavy mezi sebou mají neskutečnou chemii a dokonalé komediální načasování. Společně tvoří partu, díky které budete mít pocit, že při každém sledování nové epizody jste naladili vlastní partu přátel. A komu by se v současné situaci, ve které se svět nachází, nehodil další kamarád nebo dva, které můžete vnímat jako rodinu? Seriál má sedm řad a skončil v roce 2018 – ale celý ho můžete kdykoliv zhlédnout na Netflixu.

 

Doufáme, že Vás tyto seriály v nadcházejících týdnech nejen pobaví, ale také Vám pomohou v otázce vzdělávání se, protože se díky nim můžete ponořit do americké kultury a snažit se o dosažení plynulosti v angličtině. Přejeme hezké sledování – užijte si to!

Mandy Cook
Mandy Cook
Jsem Mandy, ráda vás poznávám! Jsem spisovatelka, obchodník a tvůrčí pracovník žijící v Bostonu s nadšením pro globální občanství. Mezi mé koníčky patří zpěv se svou poloprofesionální skupinou, mám ráda Hru o trůny a jedení tacos. Jsem vášnivá cestovatelka, celoživotní fanatik Beatles a milovník všeho italského.
A line drawing of a gumball machine

Sdílej svůj příběh

Hledáme vášnivé tvůrce obsahu, kteří by přispěli k našemu blogu. Sdílejte svůj příběh ještě dnes a pomozte ostatním nahlédnout na au pair život!

Další informace